Konferencja przesunięta na termin późniejszy. Nowy termin podamy wkrótce.


Szanowni Państwo !

Zapraszamy do udziału w konferencji naukowej: Wyzwania współczesnej opieki nad pacjentem, która odbędzie się w dniu 27 marca 2020 r. w Małopolskiej Uczelni Państwowej (MUP) im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu.


Konferencja będzie miała charakter interdyscyplinarny pozwalający na wymianę doświadczeń oraz poglądów z ekspertami z obszaru nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Naszym zamierzeniem jest również stworzenie forum doskonalenia wiedzy i umiejętności pomiędzy specjalistami z różnych dziedzin medycyny, których łączą wspólne problemy. Podczas konferencji umożliwimy Państwu spotkanie z ekspertami o międzynarodowej renomie z zakresu szeroko rozumianych zakażeń i metod ich ograniczania. Dla uczestników konferencji przewidziano także możliwość zapoznania się ze świetnie wyposażonym Centrum Symulacji Medycznej zlokalizowanym w MUP.


Uczestnicy konferencji będą mogli również skorzystać z zaplanowanych warsztatów, w tym warsztatów związanych z konferencją Interdyscyplinarna Szkoła Zimowa - Postępy w Neonatologii, które odbędą się w dniu 27 marca. Wykaz wszystkich dostępnych warsztatów jest w zakładce Program>Program warsztatów


Udział w konferencji Wyzwania współczesnej opieki nad pacjentem to również znakomita okazja do poszerzenia własnego dorobku naukowego. Każdy z uczestników konferencji ma możliwość opublikowania wyników swych badań naukowych w formie rozdziału w publikacji MUP: Człowiek, Zdrowie, Integracja. Regulamin publikacji jest dostępny pod adresem:
https://www.uczelniaoswiecim.edu.pl/wydawnictwo/regulamin/
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie prac wraz z Oświadczeniem na adres:
wydawnictwo@uczelniaoswiecim.edu.pl
W przypadku pytań prosimy o kontakt: dr Tomasz Iwański - tel. 515 107 108

Najlepsze zgłoszone prace zostaną nagrodzone !


Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji i zgłaszania prac !
Organizatorzy
   www.medius.com.pl
tel. 22 642 09 40